توهین به ادیان الهی با نام مقدس عیسی مسیح !

به گزارش خبرنگار «شیعه نیوز»، مدتهاست که حمله علیه ادیان الهی به ماهواره ها کشیده شده است .
 
شبکه های ماهواره ای معلوم الحال با روشهای نخ نما شده به خیال خود سعی در سست کردن اعتقادات مردمان دارند . در این میان شبکه های ترویج مسیحیت به زبان فارسی با به چالش کشیدن ادیان الهی و توهین به پیروان انان سعی دارند با روشهای گوناگون در دل مردم شک وتردید ایجاد کنند .
 
 انان با نمایش مراسم شفا گرفتن ! چنین به مخاطب القاء میکنند که تنها راه نجات در دستان(حضرت) مسیح میباشد . و پیروان ادیان الهی را انسانهای گمراه می نامند  .
 
نکته جالب این است که انان برای ترویج دین مسیحیت به هر روشی متوسل میشوند و با به نمایش گذاشتن گروههای موسیقی پاپ و ... سعی به جذب جوانان را دارند .
 
شنیده ها حاکیست برخی از کشیک های این شبکه ها برای گرفتن اقامت در کشورهای اروپایی و امریکایی و دریافت حقوق و تسهیلات خود را مسلمان مسیحی شده معرفی میکنند و در کشورهای خارجی برای دریافت حقوق قابل توجه این شبکه ها به تبلیغ مسیخیت میپردازند . و نغییر دین نوعی فریب برای رسیدن به اهداف مهاجرتی انان میباشد .
 
 هر چند مخاطب اگاه با مشاهده این نمایشها پی به اهداف ننگین مسؤلان ان خواهند برد ولیکن متولیان فرهنگی، اعتقادی میبایست با هوشیاری و دقت ، سدی استوار  را در مقابل این شبکه های گمراهی بسازند .
 
 امید است مقامات مسؤل با کمک به بخشهای خصوصی و رفع موانع غیر منطقی در راه ایجاد و تاسیس شبکه های ماهواره ای مذهبی ، فرهنگی در این امر مهم قدمهای چشمگیری را برداند .
/ 0 نظر / 16 بازدید